Facebooková stránka

fbPro vaši lepší informovanost byla spuštěna facebooková stránka, na které naleznete veškeré novinky a aktuality, které se týkají provozu ambulance a edukačního centra. Pokud se těšíte na nové kurzy, pak školit začínáme v září. Sledujte facebook, ať se stihnete přihlásit včas! Školení budou pro malé skupiny 10, maximálně 12 zájemců. Otvírat se bude nový cyklus workshopů na téma diagnostiky a terapie jednotlivých etáží pohybového aparátu, včetně praktického nácviku terapie. Pokud jste ještě neslyšeli o konceptu PhysioBook, pak uslyšíte.

Kurz kineziologického rozboru

Dne 9. 6. 2018 se bude konat odborný kurz v Rajhradu a názvem Komplexní kineziologický rozbor. Kurz je zaměřen na zhodnocení pohybového aparátu pacienta / klienta, vyšetření odchylek a tvorbě záznamu. Teoretická část je složená ze základu topografické anatomie, neurofyziologie a patologie, v praktické části bude prezentováno vyšetření v praxi. Součástí kurzu je i výuka základních ortopedických testů, testování dynamické stabilizace kořenových kloubů, stereotypu dýchání a základní testy na hluboký stabilizační systém.

Kurz je otevřen fyzioterapeutům, lékařům, studentům, fitness trenérům a dalším zájemcům. http://www.vzdelavani.rajhrad.charita.cz/index.php?page=4&detail=162&url=komplexni-kineziologicky-rozbor

  • 1
  • 2

Kontakt

Mgr. Kateřina Honová
Hvozdecká 1305/5
Brno 63500

Tel. : 774 816 699
Email: fyzioterapie.honova@gmail.com

fb

Mapa