Na první konzultaci si přineste lékařské zprávy, které se týkají stavu Vašeho pohybového aparátu (pokud nějaké takové doma máte). S velkou pravděpodobností se tím urychlí a zpřesní naše diagnostika.
Pokud přicházíte s akutním stavem nebo po operaci, je nutné přinést zprávu od lékaře, kde je uvedeno doporučení k rehabilitaci (stačí pouze věta vepsaná v textu, nemusíte mít žádanku).

Na první návštěvě budete požádání o podepsání Souhlasu s poskytnutou léčbou, evidencí osobních údajů a podmínkami spolupráce. Plnou verzi dokumentu naleznete v záložce GDPR a je ke stažení zde. Můžete si jej vytisknout a přinést již podepsaný.

Ceník fyzioterapie  60 minut 30 minut
Individuální terapie 800 Kč
500 Kč
Fyziomasáž (záda, šíje) 500 Kč
300 Kč
Konzultace ve sportovním klubu dohodou


Možnost předplacených balíčků terapie (zvýhodněná cena) 3 / 5 / 10 ošetření. Při koupi 3 terapií sleva 10 %, u 5 terapií sleva 20% a u zakoupení 10 terapií sleva 30 % z ceny terapie.

Možnost zakoupení dárkových poukazů:
poukaz

Při zrušení objednané terapie v době kratší než 24 hodin do objednaného termínu nebo při neomluvení terapie, je v následné terapii připočítáno storno ve výši 50 % dohodnutého (neabsolvovaného) ošetření.

 

Kontakt

Mgr. Kateřina Honová
Hvozdecká 1305/5
Brno 63500

Tel. : 774 816 699
Email: fyzioterapie.honova@gmail.com

fb

Mapa