FYZIOTRÉNINK

Díky absolvování velkého množství školení zaměřených na fitness, kondiční trénink a různé formy cvičebních pomůcek Vám mohu nabídnout unikátní návrh terapie, kdy budeme kombinovat fyzio cvičení s řízeným posilováním a kompenzací. Dokážeme vyhledat slabá místa a cvičení zaměřit přímo na ně. Ne vždy je místo, které bolí, spouštěčem potíží. Díky rozšířené verzi kineziologického rozboru a videodiagnostice pohybu při tréninku, najdeme cestu ke zlepšení Vašeho výkonu a k pohybu bez bolesti.

Kondiční fyziotrénink je vhodný pro děti i dospělé, pro amatérské i profesionální sportovce. A dokonce i pro nesportovce, kteří chtějí pod dohledem začít se cvičením, které jim neuškodí.

Využívané pomůcky: TRX, kettlebell, flexi-bar, roller, vibrační plošina, lana na SM systém, theraband lana, flowin, medicinbal, gymnastické míče a půlmíče, balanční čočka, propriocepční podložky, propriofooty, trampolína, žebřina, step, woodboard, činky aj.

Nudit se prostě nebudeme.

fyziotrenink

Soubor cviků se podřizuje požadavkům kompenzace pracovní nebo sportovní zátěže a výsledkům kineziologického rozboru. Zaměření je kondiční, kompenzační nebo třeba s důrazem na flexibilitu, balance či koordinaci. Nebo vše najednou.

Všechna cvičení jsou prováděna s důrazem na správné provedení s ohledem na vývojovou kineziologii (metoda profesora Koláře – DNS)

fyziotrenink

fyziotrenink

fyziotrenink

fyziotrenink