Aleš Nábělek

Vážená paní magistro, vím, delší dobu jsme se neviděli, což však nikterak nesnižuje Vaše zásluhy na regeneraci mojí tělesné schránky. Cítil jsem se pod Vašima zkušenýma a laskavýma rukama zase jako svazák.

Marie Kvapilová

V rámci letního soustředění bylo v srpnu 2017 provedeno vyšetření hráčů mladších žáků FC Medlánky (ročníky 2006 a 2007) paní fyzioterapeutkou Mgr. Kateřinou Honovou.

Pavel M.

Paní Mgr. Honovou jsem kontaktoval na základě doporučení zmámých, kteří se pohybují v oblasti tělovýchovy a sportu. Řešil jsem akutní problémy se zády a dolní končetinou.

Aleš R.

S Kateřinou Honovou se mi velice dobře spolupracuje. Její komunikační schopnosti jsou výborné a hodinová konzultace pocitově uběhne jako pět minut.

Endlovi

Vážená pí.Honová,velice ráda jsem Vás poznala a kdykoliv jsme potřebovali vaši pomoc byla jste ochotná nám vyhovět.Věřím to co děláte má smysl a pomáhat lidem neumí každý.
S velkou úctou k Vám děkujeme za vše Endlovi.

Lucie Žandová

Skvělá kolegyně, která neustále sleduje nové trendy, pořádá různé školení a píše odborné články. Práce ji opravdu baví, a tím motivuje i ostatní okolo sebe. Pracovat a studovat s Katkou pro mě bylo velkým přínosem. Vždy se těším na její milou společnost, když se po delší době setkáme.